Ereleden van RKsv Wittenhorst

 

Ere Voorzitter Cuppen,  H.A.M. 9-1-1948
Erelid van de vereniging Boekesteijn,  F. 3-4-1929
Erelid van de vereniging Brouwers,  J. 13-4-1936
Erelid van de vereniging Coppus,  H.M.J. 10-11-1954
Erelid van de vereniging Ernst,  T 1-1-1934
Erelid van de vereniging Everaerts,  G 12-2-1934
Erelid van de vereniging Hesen,  G. 10-3-1948
Erelid van de vereniging Hesen,  J. 21-1-1941
Erelid van de vereniging Reijnders,  G. 21-7-1959
Erelid van de vereniging Rensch, van G. 3-3-1933
Erelid van de vereniging Siebers,  J 24-4-1943
Erelid van de vereniging Sterren, van der J 21-4-1939
Erelid van de vereniging Vervuurt,  J. 26-9-1945
Erelid van de vereniging Thijssen, M.W.L. 10-4-1946