Facebook

 
 

Indelingen Wittenhorst 2 t/m 10 en Vrouwen 1

Indelingen Wittenhorst 2 t/m 10 en Vrouwen 1


De KNVB heeft vandaag de indelingen van alle reserve-elftallen bij de mannen en de standaardteams van de vrouwen bekendgemaakt. Mogelijk kun je op de site van Wittenhorst vanaf morgen zaterdag 22 juli (Teams - Programma) het complete programma zien.

Wij laten nu alvast de indelingen zien.

Wittenhorst 2 - 1e kl. B

Rhode 2, Avanti'31 2, Deurne 2, Mierlo Hout 2, Boekel Sport 2, HVCH 2, Sparta'25 2, Nulanda 2, TOP 2, SV Venray 2, SSS'18 2, Wittenhorst 2. 

Beker:  SV Venray 4, GFC'33 2, Wittenhorst 2, VCH 3. 

Wittenhorst 3 - 4e klasse 10

Liessel 2, Stiphout Vooruit 2, Deurne 4, MULO 3, SPV 2, Mierlo Hout 3, Milheezer Boys 2, ZSV 3, Rood Wit'62 3, Leunen 2, Wittenhorst 3, Oranje Zwart Helmond 2. 

Wittenhorst 4 - 4e klasse 7

MVC'19 3, VCH 4, HBSV 3, VVV'03 2, FCV-Venlo 3, Baarlo 3, Belfeldia 3, IVO 3, Koningslust 2, Reuver 3, Wittenhorst 4, Kwiek Venlo 2. 

Wittenhorst 5 - 4e klasse 8

ZSV 4, Excellent 2, SV Oostrum 2, Leunen 3, SVEB 2, Ysselsteyn 2, IVO 4, Stormvogels'28 3, Melderslo 2, Wittenhorst 5, EWC'46 2, SSS'18 3. 

Wittenhorst 6 - 5e klasse 14

Meterik 2, Blerick 2, Venlosche Boys 3, SV Venray 5, America 2, Leunen 4, Spcl. Irene 3, Ysselsteyn 3, DEV-Arcen 2, Hegelsom 2, Sparta'18 3, Wittenhorst 6. 

Wittenhorst 7 - 5e klasse 13

Blerick 4, Montagnards 3, Merselo 2, SV Venray 6, SV Oostrum 3, Leunen 5, Ysselsteyn 4, RESIA 2, Wittenhorst 7, SSS'18 4, ST United/BVV'27 2. 

Wittenhorst 8 - 6e klasse 23

Kronenberg 2, SV Venray 7, America 3, Ysselsteyn 5, Hegelsom 3, Sparta'18 6, Wittenhorst 8, SVOC'01 2, Leunen 6, Meterik 4, SV Oostrum 4, Sporting ST 2. 

Wittenhorst 9 - 6e klasse 22

SV Lottum 2, HBSV 4, SV Venray 8, VVV'03 5, IVO 5, Wittenhorst 9, FCV-Venlo 6, Hegelsom 4, vv VOS 2, VCH 6, GFC'33 3, DEV-Arcen 4. 

Wittenhorst 10 - 6e klasse 25

SV Lottum 3, SV Venray 9, SV Oostrum 5, SVEB 3, IVO 6, Melderslo 3, Volharding 5, SV United 3, EWC'46 3, SVOC'01 4, Wittenhorst 10, Sporting ST 3. 

Wittenhorst Vrouwen 3e klasse E

ZSV VR1, RKSV Heeze VR1, RKMSV VR1, ST SNA/MBC'13 VR1, SVC 2000 VR1, Keer VR1, ST Helden/Panningen/Egchel/Bevo VR1, VV Schaesberg VR1, SV Brunssum VR1, Wittenhorst VR1. 

Beker:  Gemert VR1, SSS'18 VR1, Wittenhorst VR1, Boekel Sport VR1.