Wittenhorst JO17-2
Trainingsschema
Maandag: 20.00 - 21.30Donderdag: 20.00 - 21.30
Datum | Tijd | Thuisteam | Uitteam | Veld | Competitie |
---|---|---|---|---|---|
11 mei 2024 | 13:15 | Wittenhorst JO17-2 | ST SV United/BVV'27/EWC'46/RESIA JO17-2 | 3 | Competitie |
18 mei 2024 | 15:00 | Sportclub Irene JO17-2 | Wittenhorst JO17-2 | 2-Sportclub Irene | Competitie |
Datum | Thuisteam | Uitteam | Uitslag | Competitie |
---|---|---|---|---|
22 apr. 2024 20:00 | Wittenhorst JO17-2 | Venlosche Boys JO17-2 | 0 - 1 | Competitie |
20 apr. 2024 14:30 | Neerkandia JO17-1 | Wittenhorst JO17-2 | 1 - 2 | Competitie |
13 apr. 2024 13:15 | Wittenhorst JO17-2 | SV Venray JO17-2 | 2 - 4 | Competitie |
6 apr. 2024 14:30 | ST SVEB/Sporting S.T. JO17-1JM | Wittenhorst JO17-2 | 2 - 1 | Competitie |
16 mrt. 2024 15:00 | IVO JO17-1 | Wittenhorst JO17-2 | 2 - 1 | Competitie |
9 mrt. 2024 15:00 | ST S.V. Oostrum/Leunen/SVOC'01 JO17-1 | Wittenhorst JO17-2 | 0 - 0 | Competitie |
2 mrt. 2024 14:00 | SJO PEC'20 JO17-1 | Wittenhorst JO17-2 | 0 - 2 | Competitie |
24 feb. 2024 13:15 | Wittenhorst JO17-2 | RKMSV JO17-1 | 1 - 2 | Competitie |
17 feb. 2024 13:30 | Wittenhorst JO17-2 | VV Kessel JO17-1 | 1 - 3 | Competitie |
16 dec. 2023 13:15 | Wittenhorst JO17-2 | SJO PEC'20 JO17-1 | 1 - 1 | Competitie |
9 dec. 2023 13:00 | ST RKDSO/DEV-Arcen JO17-1 | Wittenhorst JO17-2 | 1 - 2 | Competitie |
2 dec. 2023 13:15 | Wittenhorst JO17-2 | Venlosche Boys JO17-2 | 0 - 1 | Competitie |
25 nov. 2023 15:00 | IVO JO17-1 | Wittenhorst JO17-2 | 3 - 3 | Competitie |
13 nov. 2023 20:00 | Wittenhorst JO17-2 | ST S.V. Oostrum/Leunen/SVOC'01 JO17-1 | 1 - 1 | Competitie |
4 nov. 2023 14:30 | ST SVEB/Sporting S.T. JO17-1JM | Wittenhorst JO17-2 | 1 - 5 | Competitie |
14 okt. 2023 14:45 | Olympia'18 JO17-1 | Wittenhorst JO17-2 | 0 - 1 | Competitie |
7 okt. 2023 13:15 | Wittenhorst JO17-2 | SV Venray JO17-2 | 2 - 3 | Competitie |
30 sep. 2023 14:30 | ST SVEB/Sporting S.T. JO17-1JM | Wittenhorst JO17-2 | 1 - 3 | Competitie |
23 sep. 2023 13:45 | Wittenhorst JO17-2 | ST Volharding/Sambeek JO17-2 | 2 - 1 | Competitie |
16 sep. 2023 14:00 | Wittenhorst JO17-2 | V.V. Achates JO17-1JM | 1 - 3 | Competitie |
9 sep. 2023 12:30 | JVC Cuijk JO17-1 | Wittenhorst JO17-2 | 3 - 3 | Competitie |
2 sep. 2023 13:15 | Wittenhorst JO17-2 | SIOL JO17-1 | 0 - 4 | Competitie |
Competitie (2e klasse (2e fase) 02)
# | Club | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Venlosche Boys JO17-2 | 6 | 4 | 0 | 2 | 14 | 11 | 3 | 12 |
2 | SJO PEC'20 JO17-1 | 5 | 3 | 2 | 0 | 16 | 2 | 14 | 11 |
3 | IVO JO17-1 | 6 | 2 | 3 | 1 | 22 | 13 | 9 | 9 |
4 | Wittenhorst JO17-2 | 6 | 2 | 3 | 1 | 12 | 8 | 4 | 9 |
5 | ST SVEB/Sporting S.T. JO17-1JM | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 17 | -8 | 6 |
6 | ST S.V. Oostrum/Leunen/SVOC'01 JO17-1 | 4 | 1 | 2 | 1 | 10 | 7 | 3 | 5 |
7 | ST RKDSO/DEV-Arcen JO17-1 | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 28 | -25 | 0 |
Competitie (2e klasse (3e fase) 08)
# | Club | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST S.V. Oostrum/Leunen/SVOC'01 JO17-1 | 9 | 8 | 1 | 0 | 31 | 4 | 27 | 25 |
2 | SV Venray JO17-2 | 9 | 7 | 1 | 1 | 39 | 18 | 21 | 22 |
3 | RKMSV JO17-1 | 9 | 6 | 1 | 2 | 18 | 12 | 6 | 19 |
4 | VV Kessel JO17-1 | 9 | 5 | 1 | 3 | 20 | 18 | 2 | 16 |
5 | Sportclub Irene JO17-2 | 9 | 4 | 1 | 4 | 25 | 17 | 8 | 13 |
6 | Neerkandia JO17-1 | 9 | 4 | 1 | 4 | 21 | 28 | -7 | 13 |
7 | Venlosche Boys JO17-2 | 8 | 3 | 0 | 5 | 12 | 22 | -10 | 9 |
8 | IVO JO17-1 | 9 | 2 | 3 | 4 | 14 | 20 | -6 | 9 |
9 | Wittenhorst JO17-2 | 9 | 2 | 1 | 6 | 10 | 15 | -5 | 7 |
10 | SJO PEC'20 JO17-1 | 9 | 2 | 1 | 6 | 10 | 17 | -7 | 7 |
11 | ST SVEB/Sporting S.T. JO17-1JM | 9 | 1 | 3 | 5 | 9 | 24 | -15 | 6 |
12 | ST SV United/BVV'27/EWC'46/RESIA JO17-2 | 8 | 1 | 2 | 5 | 16 | 30 | -14 | 5 |
Competitie (2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 12)
# | Club | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SV Venray JO17-2 | 7 | 6 | 1 | 0 | 35 | 12 | 23 | 19 |
2 | SIOL JO17-1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 18 | 9 | 9 | 16 |
3 | V.V. Achates JO17-1JM | 7 | 3 | 2 | 2 | 26 | 20 | 6 | 11 |
4 | Olympia'18 JO17-1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 16 | 15 | 1 | 10 |
5 | Wittenhorst JO17-2 | 7 | 3 | 1 | 3 | 12 | 15 | -3 | 10 |
6 | ST SVEB/Sporting S.T. JO17-1JM | 7 | 2 | 1 | 4 | 11 | 16 | -5 | 7 |
7 | ST Volharding/Sambeek JO17-2 | 7 | 0 | 3 | 4 | 8 | 16 | -8 | 3 |
8 | JVC Cuijk JO17-1 | 7 | 0 | 2 | 5 | 7 | 30 | -23 | 2 |
- Ook dit team kan niet zonder genoeg leiders en trainers, grens- en scheidsrechters. Bekijk waar we als club jouw extra handen voor onder andere dit team kunnen gebruiken.
- Dit team traint met VTON. Ontdek waarom Wittenhorst met VTON gestart is.
© RKsv Wittenhorst 2024 Website door Forwart sitemap privacy policy