Wittenhorst JO15-2
Trainingsschema
Maandag: 18.15 - 19.30Woensdag: 18.15 - 19.30
Datum | Tijd | Thuisteam | Uitteam | Veld | Competitie |
---|---|---|---|---|---|
25 mei 2024 | 12:30 | Wittenhorst JO15-2 | Helden JO15-1 | 4 | Competitie |
18 mei 2024 | 13:00 | Wilhelmina'08 JO15-1 | Wittenhorst JO15-2 | 1 | Competitie |
11 mei 2024 | 12:30 | Wittenhorst JO15-2 | MMC Weert JO15-1 | 4 | Competitie |
Datum | Thuisteam | Uitteam | Uitslag | Competitie |
---|---|---|---|---|
2 sep. 2023 11:30 | ST Volharding/Sambeek JO15-2 | Wittenhorst JO15-2 | 1 - 3 | Competitie |
9 sep. 2023 12:30 | Wittenhorst JO15-2 | S.V. Oostrum JO15-1 | 2 - 5 | Competitie |
16 sep. 2023 13:30 | SVOC'01 JO15-1JM | Wittenhorst JO15-2 | 0 - 4 | Competitie |
23 sep. 2023 12:30 | Wittenhorst JO15-2 | ST VIOS'38/Toxandria JO15-1JM | 5 - 0 | Competitie |
30 sep. 2023 13:30 | ST SJO America-Meterik/Hegelsom JO15-2 | Wittenhorst JO15-2 | 0 - 9 | Competitie |
7 okt. 2023 12:30 | Wittenhorst JO15-2 | SJO SVHV JO15-3JM | 17 - 0 | Competitie |
14 okt. 2023 13:15 | ST SV United/BVV'27/EWC'46/RESIA JO15-2 | Wittenhorst JO15-2 | 1 - 5 | Competitie |
28 okt. 2023 13:30 | Leunen JO15-2 | Wittenhorst JO15-2 | 0 - 6 | Competitie |
4 nov. 2023 12:30 | Wittenhorst JO15-2 | ST SV United/BVV'27/EWC'46/RESIA JO15-2 | 4 - 1 | Competitie |
11 nov. 2023 13:00 | ST GFC'33/SV Lottum JO15-3 | Wittenhorst JO15-2 | 3 - 5 | Competitie |
18 nov. 2023 11:45 | Wittenhorst JO15-2 | SVOC'01 JO15-1JM | 6 - 1 | Competitie |
25 nov. 2023 13:15 | Ysselsteyn JO15-1 | Wittenhorst JO15-2 | 4 - 1 | Competitie |
2 dec. 2023 12:30 | Wittenhorst JO15-2 | SV Venray JO15-3 | 4 - 1 | Competitie |
9 dec. 2023 13:30 | Melderslo JO15-1 | Wittenhorst JO15-2 | 1 - 13 | Competitie |
27 jan. 2024 12:30 | Wittenhorst JO15-2 | RKSVO JO15-1 | 0 - 5 | Competitie |
3 feb. 2024 12:00 | DFO '20 JO15-1 | Wittenhorst JO15-2 | 4 - 1 | Competitie |
24 feb. 2024 12:15 | Wittenhorst JO15-2 | Merefeldia JO15-1 | 1 - 5 | Competitie |
2 mrt. 2024 12:45 | SV Budel JO15-1JM | Wittenhorst JO15-2 | 7 - 0 | Competitie |
16 mrt. 2024 14:30 | Maarheeze JO15-1 | Wittenhorst JO15-2 | 5 - 0 | Competitie |
23 mrt. 2024 12:30 | Wittenhorst JO15-2 | Brevendia JO15-1 | 1 - 5 | Competitie |
6 apr. 2024 12:30 | Wittenhorst JO15-2 | s.v. Laar JO15-1 | 0 - 10 | Competitie |
13 apr. 2024 13:00 | SJO PEC'20 JO15-1JM | Wittenhorst JO15-2 | 5 - 2 | Competitie |
Competitie (1e klasse (3e fase) 05)
# | Club | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MMC Weert JO15-1 | 9 | 8 | 0 | 1 | 33 | 14 | 19 | 24 |
2 | s.v. Laar JO15-1 | 8 | 7 | 1 | 0 | 47 | 4 | 43 | 22 |
3 | Brevendia JO15-1 | 8 | 7 | 0 | 1 | 31 | 9 | 22 | 21 |
4 | SV Budel JO15-1JM | 8 | 5 | 2 | 1 | 29 | 10 | 19 | 17 |
5 | Merefeldia JO15-1 | 9 | 4 | 1 | 4 | 23 | 33 | -10 | 13 |
6 | Maarheeze JO15-1 | 8 | 4 | 0 | 4 | 19 | 16 | 3 | 12 |
7 | RKSVO JO15-1 | 9 | 4 | 0 | 5 | 20 | 20 | 0 | 12 |
8 | DFO '20 JO15-1 | 9 | 3 | 1 | 5 | 16 | 20 | -4 | 10 |
9 | Helden JO15-1 | 8 | 2 | 2 | 4 | 14 | 16 | -2 | 8 |
10 | Wilhelmina'08 JO15-1 | 7 | 1 | 1 | 5 | 9 | 30 | -21 | 4 |
11 | SJO PEC'20 JO15-1JM | 9 | 1 | 0 | 8 | 12 | 40 | -28 | 3 |
12 | Wittenhorst JO15-2 | 8 | 0 | 0 | 8 | 5 | 46 | -41 | 0 |
Competitie (2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 13)
# | Club | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | S.V. Oostrum JO15-1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 48 | 5 | 43 | 18 |
2 | Wittenhorst JO15-2 | 6 | 5 | 0 | 1 | 40 | 7 | 33 | 15 |
3 | ST Volharding/Sambeek JO15-2 | 6 | 4 | 0 | 2 | 21 | 10 | 11 | 12 |
4 | ST SV United/BVV'27/EWC'46/RESIA JO15-2 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 11 | -4 | 7 |
5 | SVOC'01 JO15-1JM | 6 | 2 | 0 | 4 | 22 | 21 | 1 | 6 |
6 | ST SJO America-Meterik/Hegelsom JO15-2 | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 26 | -19 | 4 |
7 | SJO SVHV JO15-3JM | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 66 | -65 | 0 |
Competitie (2e klasse (2e fase) 22)
# | Club | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ysselsteyn JO15-1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 45 | 7 | 38 | 21 |
2 | Wittenhorst JO15-2 | 7 | 6 | 0 | 1 | 39 | 11 | 28 | 18 |
3 | SV Venray JO15-3 | 7 | 5 | 0 | 2 | 38 | 17 | 21 | 15 |
4 | ST SV United/BVV'27/EWC'46/RESIA JO15-2 | 7 | 4 | 0 | 3 | 24 | 22 | 2 | 12 |
5 | SVOC'01 JO15-1JM | 6 | 2 | 0 | 4 | 13 | 25 | -12 | 6 |
6 | Leunen JO15-2 | 7 | 2 | 0 | 5 | 14 | 30 | -16 | 6 |
7 | ST GFC'33/SV Lottum JO15-3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 16 | 28 | -12 | 3 |
8 | Melderslo JO15-1 | 7 | 0 | 0 | 7 | 8 | 57 | -49 | 0 |
- Ook dit team kan niet zonder genoeg leiders en trainers, grens- en scheidsrechters. Bekijk waar we als club jouw extra handen voor onder andere dit team kunnen gebruiken.
- Dit team traint met VTON. Ontdek waarom Wittenhorst met VTON gestart is.
© RKsv Wittenhorst 2024 Website door Forwart sitemap privacy policy