Facebook

 
 

Indelingen lagere elftallen, G1-team en VR1

Indelingen lagere elftallen, G1-team en VR1

Wittenhorst 2 - 1e klasse B

Margriet 2

 

Rhode 2

 

Someren 3

 

Mierlo Hout 2

 

HVCH 2

 

ZSV 2

 

Rood Wit'62 2

 

TOP 2

 

OSS'20 2

 

SV Venray 3

 

SSS'18 2

 

Wittenhorst 2

 

 

Wittenhorst 3 - 4e klasse 09

Excellent 2

Montagnards 2

SV Venray 4

S.V. Oostrum 2

Leunen 2

SVEB 2

Ysselsteyn 2

Stormvogels'28 2

Wittenhorst 3

RKOSV Achates 2

Vitesse'08 3

SSS'18 3

Wittenhorst 4 - 4e klasse 10

Deurne 4

MULO 3

SJVV 2

SPV 2

Mierlo Hout 4

Boekel Sport 4

ZSV 4

Rood Wit'62 3

SV Venray 5

Leunen 3

Wittenhorst 4

SSS'18 4 

Wittenhorst 5 - 4e klasse 08

Venlosche Boys 3

VVV'03 2

FCV-Venlo 3

Baarlo 3

Belfeldia 2

IVO 3

GFC'33 2

Melderslo 2

Wittenhorst 5

TSC'04 2

Kwiek Venlo 2

VCH 3 

Wittenhorst 6 - 4e klasse 07

Egchel 2

Blerick 3

SHH 3

MVC'19 3

VCH 4

SVC 2000 2

Belfeldia 3

BEVO 2

VV Kessel 2

Roggel 2

Wittenhorst 6

Haelen 2 

Wittenhorst 7 - 5e klasse 15

Meterik 2

SV Venray 6

S.V. Oostrum 3

America 2

Leunen 4

Ysselsteyn 3

Hegelsom 2

Sparta'18 3

Wittenhorst 7

EWC'46 2

SV United 2

Sporting S.T. 2 

Wittenhorst 8 - 6e klasse 27

America 3

Ysselsteyn 4

BVV'27 2

V.V. Holthees-Smakt 4

Wittenhorst 8

Volharding 4

SV United 3

SVOC'01 3

Leunen 6

S.V. Oostrum 4

SV Venray 10

SSS'18 7 

Wittenhorst 9 - 6e klasse 26

Leunen 7

SVEB 3

BVV'27 3

Melderslo 4

RESIA 2

Wittenhorst 9

EWC'46 3

SVOC'01 2

America 4

SV Venray 12

S.V. Lottum 4

Sporting S.T. 4

Wittenhorst 10 - 6e klasse 24

S.V. Lottum 3

H.B.S.V. 4

Sportclub Irene 7

IVO 7

Melderslo 3

RKDSO 2

FCV-Venlo 6

Hegelsom 4

Meterik 4

Wittenhorst 10

DEV-Arcen 4

VVV'03 7

Wittenhorst G1 - 3e klasse 3B (zaterdag)

NWC G1G

Venlosche Boys G2

SVEB G1G

MVC'19 G2

Wittenhorst G1G


Wittenhorst VR - 3e klasse E

 

SSE VR1

RKMSV VR1

ST SNA/MBC'13  VR1

Keer VR1

Helden VR1

SSS'18 VR2

Brevendia VR1

Wittenhorst VR1

Leveroy VR1

OVCS VR1

Geusselt Sport VR1

DBS VR1