Wittenhorst JO19-1
Trainingsschema
Training op woensdag: 20.00 - 21.30Datum | Tijd | Thuisteam | Uitteam | Veld | Competitie |
---|---|---|---|---|---|
18 mei 2024 | 15:00 | Wittenhorst JO19-1 | Brabantia JO19-1 | hoofd | Competitie |
Datum | Thuisteam | Uitteam | Uitslag | Competitie |
---|---|---|---|---|
2 sep. 2023 15:30 | Scharn JO19-1 | Wittenhorst JO19-1 | 1 - 2 | B3200 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 19 poulefase |
16 sep. 2023 15:00 | Wittenhorst JO19-1 | ST Sparta'18/Kronenberg JO19-1 | 1 - 4 | B3200 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 19 poulefase |
23 sep. 2023 14:30 | Epe JO19-1 | Wittenhorst JO19-1 | 0 - 0 | Competitie |
30 sep. 2023 15:00 | Wittenhorst JO19-1 | Woezik JO19-1 | 3 - 2 | Competitie |
7 okt. 2023 15:00 | Juliana '31 JO19-1 | Wittenhorst JO19-1 | 0 - 0 | Competitie |
17 okt. 2023 19:30 | Juliana '31 JO19-1 | Wittenhorst JO19-1 | 0 - 2 | Competitie |
21 okt. 2023 15:00 | Wittenhorst JO19-1 | Grol JO19-1 | 2 - 1 | Competitie |
28 okt. 2023 15:15 | SJO HSC - Buurse JO19-1 | Wittenhorst JO19-1 | 2 - 0 | Competitie |
4 nov. 2023 15:00 | Wittenhorst JO19-1 | SDO JO19-1 | 3 - 1 | Competitie |
11 nov. 2023 16:00 | SC Bemmel JO19-1 | Wittenhorst JO19-1 | 2 - 5 | Competitie |
18 nov. 2023 15:00 | Wittenhorst JO19-1 | Bennekom JO19-1 | 1 - 0 | Competitie |
25 nov. 2023 15:00 | Wittenhorst JO19-1 | AWC JO19-1 | 0 - 0 | Competitie |
2 dec. 2023 14:45 | Nunspeet JO19-1 | Wittenhorst JO19-1 | 3 - 1 | Competitie |
9 dec. 2023 15:30 | Wittenhorst JO19-1 | Sparta Nijkerk JO19-1 | 1 - 2 | Competitie |
3 feb. 2024 15:00 | Wittenhorst JO19-1 | SV Valkenswaard JO19-1 | 5 - 0 | Competitie |
24 feb. 2024 15:00 | VOAB JO19-1 | Wittenhorst JO19-1 | 1 - 0 | Competitie |
2 mrt. 2024 15:15 | Wittenhorst JO19-1 | FC Engelen JO19-1 | 1 - 1 | Competitie |
9 mrt. 2024 14:45 | RKDVC JO19-1 | Wittenhorst JO19-1 | 0 - 2 | Competitie |
16 mrt. 2024 15:00 | Wittenhorst JO19-1 | Dongen JO19-1 | 5 - 3 | Competitie |
23 mrt. 2024 15:00 | EVV Echt JO19-1 | Wittenhorst JO19-1 | 1 - 2 | Competitie |
30 mrt. 2024 15:00 | VOAB JO19-1 | Wittenhorst JO19-1 | 2 - 0 | Competitie |
6 apr. 2024 15:15 | Wittenhorst JO19-1 | Baronie JO19-1 | 4 - 0 | Competitie |
13 apr. 2024 16:30 | Scharn JO19-1 | Wittenhorst JO19-1 | 1 - 2 | Competitie |
20 apr. 2024 15:45 | Wittenhorst JO19-1 | RKSV Nuenen JO19-1 | 4 - 0 | Competitie |
11 mei 2024 14:45 | Sarto JO19-1 | Wittenhorst JO19-1 | 2 - 1 | Competitie |
Competitie (Divisie 3 C)
# | Club | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Juliana '31 JO19-1 | 11 | 8 | 1 | 2 | 40 | 16 | 24 | 25 |
2 | Bennekom JO19-1 | 11 | 6 | 2 | 3 | 31 | 15 | 16 | 20 |
3 | Wittenhorst JO19-1 | 11 | 6 | 2 | 3 | 18 | 13 | 5 | 20 |
4 | Sparta Nijkerk JO19-1 | 11 | 5 | 4 | 2 | 18 | 16 | 2 | 19 |
5 | SDO JO19-1 | 11 | 5 | 3 | 3 | 21 | 18 | 3 | 18 |
6 | AWC JO19-1 | 11 | 5 | 3 | 3 | 21 | 21 | 0 | 18 |
7 | Grol JO19-1 | 11 | 5 | 1 | 5 | 20 | 20 | 0 | 16 |
8 | Nunspeet JO19-1 | 11 | 3 | 4 | 4 | 21 | 19 | 2 | 13 |
9 | SC Bemmel JO19-1 | 11 | 4 | 1 | 6 | 23 | 33 | -10 | 13 |
10 | SJO HSC - Buurse JO19-1 | 11 | 4 | 1 | 6 | 14 | 25 | -11 | 13 |
11 | Woezik JO19-1 | 11 | 1 | 2 | 8 | 15 | 27 | -12 | 5 |
12 | Epe JO19-1 | 11 | 1 | 2 | 8 | 12 | 31 | -19 | 5 |
Competitie (Divisie 3 B)
# | Club | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VOAB JO19-1 | 10 | 8 | 2 | 0 | 24 | 6 | 18 | 26 |
2 | Wittenhorst JO19-1 | 10 | 7 | 1 | 2 | 26 | 10 | 16 | 22 |
3 | Baronie JO19-1 | 10 | 7 | 0 | 3 | 25 | 13 | 12 | 21 |
4 | Sarto JO19-1 | 10 | 6 | 1 | 3 | 20 | 11 | 9 | 19 |
5 | Dongen JO19-1 | 10 | 6 | 1 | 3 | 32 | 27 | 5 | 19 |
6 | FC Engelen JO19-1 | 10 | 5 | 3 | 2 | 27 | 16 | 11 | 18 |
7 | EVV Echt JO19-1 | 10 | 4 | 0 | 6 | 16 | 24 | -8 | 12 |
8 | RKSV Nuenen JO19-1 | 10 | 4 | 0 | 6 | 13 | 23 | -10 | 12 |
9 | RKDVC JO19-1 | 10 | 3 | 2 | 5 | 22 | 23 | -1 | 11 |
10 | Scharn JO19-1 | 10 | 2 | 0 | 8 | 10 | 26 | -16 | 6 |
11 | SV Valkenswaard JO19-1 | 10 | 1 | 1 | 8 | 17 | 34 | -17 | 4 |
12 | Brabantia JO19-1 | 10 | 1 | 1 | 8 | 18 | 37 | -19 | 4 |
Onder 19 beker poulefase
# | Club | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST Sparta'18/Kronenberg JO19-1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | 1 | 7 | 6 |
2 | Wittenhorst JO19-1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | -2 | 3 |
3 | Scharn JO19-1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | -5 | 0 |
- Meer uit jouw voetbaltalent halen? Vraag proeftraining aan of direct lid worden.
- Ook dit team kan niet zonder genoeg leiders en trainers, grens- en scheidsrechters. Bekijk waar we als club jouw extra handen voor onder andere dit team kunnen gebruiken.
- Dit team traint met VTON. Ontdek waarom Wittenhorst met VTON gestart is.
© RKsv Wittenhorst 2024 Website door Forwart sitemap privacy policy